pühapäev, 30. oktoober 2016

2016. aasta fotokonkurss "Peenrad koduaias ja vallas"

Türi valla visiitkaardi nime all alanud fotokonkurss toimus 2016. aastal kolmandat korda. Konkursi väärtuseks on ikka enim see, et valla inimesed ise näitavad, mis võiks olla meie valla nn visiitkaart.
2016. aastal saadeti konkursile kokku 28 fotot 9 osaleja poolt.
Seltsitegevus- ja maaelukomisjon hääletas oktoobrikuu koosolekul oma lemmikute poolt ning nii selgus ka võitja. Sel aastal kujunes komisjoni lemmikuks üks omamoodi peenra pilt - huvitava tara sisse pistetud amplid ja lillepotid moodustavad imelise peenra Aiamaa tänava alguses. Kazimera Vellemaa on oma aiailu jaganud ka kohvikutepäeval oma aeda lubades.
Kaunite ja kõnekate fotodega osalesid konkursil veel Kaisa Teppo, Thea Vesman, Ülo Ormus, Tiiu Valder, Heli Koit, Anneli Paas, Anne Vahter,  valla avalikest kohtadest lisas fotosid ka konkursi korraldaja ise, Aili Avi (konkursiväliselt).
Fotod on nähtavad ka aadressil http://pica.ee/album/28239 .
Järgmise (4. konkurss) aasta fotokonkursi pealkirjaks on “Ettevõtliku valla visiitkaardid” (ootame osalema valla igasuguse ettevõtluse tutvustusi nii ettevõtjate kui ka vallakodanike silme läbi: vaateaknad, asutuste sissesõidud, ettevõtlusega seotud hooned ja ümbrus, talud ja turismiobjektid, üritused jms).
Kõigi kolme aasta konkursifotosid sai vallarahvas vaadata ka Türi valla sünnipäevapeol 22. oktoobril 2016 Türi kultuurimajas slaidsõuna.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar